Осъдиха GUNS N' ROSES за неплатени сметки

1 май 2007, 06:52 ч. 77 / 2 4
пред./следв.
Компанията "Starlift Logistics", която е била наета от GUNS N' ROSES през 2006 г., за да осигури транспорт, оборудване, музикални инструменти и др. за тогавашното турне на групата, е подала и спечелила съдебен иск за неплатени сметки в размер на 107 000 USD.

още за:

Свързани новини

Няма свързани новини.



Коментари   (4)

Име или псевдоним:


Коментар (на кирилица):


Occulta 3.05.2007 18:54:39 отговори + 0 0
Роуз ги провали, ама Роуз е много голям - уникална личност е! Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

Scolnick 2.05.2007 20:19:30 отговори + 0 0
Създали са доста добра музика!!!На кого му пука за неплатените сметки!!!Жалко,че Роуз ги провали!!! Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

zlobno_kopelda4ence 1.05.2007 19:19:09 отговори + 0 0
кеф! нека им! Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

Fanatik Priest 1.05.2007 18:43:43 отговори + 0 0
Браво - одерете ги колкото можете повече! То май само това може вече да излезе от тях.

You Rock! ™
I Rock! ®
Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

▲ Горе

WeRock.bg не носи отговорност за мненията към новините на този сайт.

Забранено е: писането на български език с букви от латинската азбука; писането на коментари, съдържащи груби обидни изрази, независимо срещу кого са насочени; писането на коментари от един и същи потребител, но с различни имена с цел манипулация; писането на конфликтни, провокативни, нецензурни и др. подобни коментари; писането на коментари, представляващи явна или скрита реклама.

WeRock.bg си запазва правото да заличава и всякакви други коментари, които прецени като некоректни или ненужни.

ВАЖНО: Коментарите НЕ са начин за контакт с WeRock.bg. Ако имате въпроси към нас, пишете на имейл адресите, посочени в "Контакти".